Hospedaje Buho'S E
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Hospedaje Buho'S E Guayaquil hotel is gelegen binnen een korte wandeling van 25 minuten van Estadio Banco Pichincha en op 3 km van het Bellavista uitkijkpunt.
Het pension ligt op ongeveer 5 km van de luchthaven Jose Joaquin de Olmedo en binnen 15 minuten met de auto vanaf culturele bezienswaardigheden zoals het Stedelijk Museum van Guayaquil. Escapology Guayaquil, 4 km verder, is beslist een must voor gezinstoeristen in Guayaquil. U kunt het Historisch park van Guayaquil gemakkelijk vinden binnen 10 minuten rjden weg van Hospedaje Buho'S.
Ze zijn uitgerust met privébadkamers.
Tevens kunnen de gasten genieten van de Amerikaanse maaltijden in een nabijgelegen restaurant, zoals Ihop in de buurt van het hotel.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Jose Joaquin de Olmedo van comfortabele Hospedaje Buho'S E hotel?
Er is een 5 km afstand tussen Jose Joaquin de Olmedo en comfortabele Hospedaje Buho'S E hotel. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Hospedaje Buho'S E hotel?
Hospedaje Buho'S E hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in comfortabele Hospedaje Buho'S E hotel uitchecken?
Klanten van comfortabele Hospedaje Buho'S E hotel moeten tot 13:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Hospedaje Buho'S E hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Hospedaje Buho'S E hotel is $45. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.